Свідок російсько-української війни. Поповнення колекції музею новим експонатом з зони бойових дій.

Свідок російсько-української війни
6 червня 2023 року колекції Музею історії міста Кам`янське поповнилися новим експонатом з зони бойових дій. Це автомобіль «Нива» 1990 року випуску, подарований українському розвідникові з позивним “Кіт” волонтерами Апостолівського району. «Котомобіль», як називає його сам військовий, врятував не одне життя та встиг побувати в багатьох гарячих точках України, тепер знаходиться біля головного входу до музею, де кожен містянин може познайомитися з автомобілем ближче. Щиро вдячні Богдану Наполову та Роману Атаманчуку за передачу атрактивного експонату, який розкриває не тільки страшні реалії війни, але й пеердусім стійкість і мужність українських воїнів.