![](https://museumkamyanske.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/1-1024x766.jpg)
3 грудня 2020 року в музеї відбулася зустріч у рамках проєкту «Уроки історії для молоді», присвячена Дню Збройних Сил України.
За допомогою відеоряду, художньої виставки та фотодокументальних свідчень учні Кам’янського вищого професійного училища разом з науковим працівником музею стали учасниками екскурсу в історію українського війська.
Познайомившись з особливостями українського війська у різні історичні періоди, молодь пересвідчилась у тому, що незмінним для захисників України завжди був і залишається волелюбний дух, незламність, здатність до самопожертви.
![](https://museumkamyanske.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/5.jpg)
![](https://museumkamyanske.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/4.jpg)
![](https://museumkamyanske.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/6-1.jpg)
![](https://museumkamyanske.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/3.jpg)