Уроки історії для молоді

28 січня 2021 р. в Музеї історії міста відбулися Уроки історії для молоді.
   Темою обговорення стала 103-я річниця бою під Крутами між загоном київських курсантів і козаків «Вільного козацтва» з переважаючими силами військ Радянської Росії. Бою, який став важливою частиною української історичної пам’яті і символом  героїзму та самопожертви молодого покоління за незалежність України.
   Під час уроку історичної пам’яті «Крути. Ціна свободи» учні Кам’янського Центру підготовки і перепідготовки  робітничих кадрів разом з науковим співробітником музею за допомогою історико-документальної виставки «У вирі Української революції: 1917-1918» познайомилися з перебігом подій в Україні та Кам’янському у 1917 році та на початку 1918-го, а про сам бій дізналися, переглянувши відеофільм  «Крути»