Відбулася зустріч музейної вітальні “Європейський вибір України. Прийняття християнства”

Воєнне повсякдення міського музею
Темою зустрічі Музейної вітальні “Європейський вибір України. Прийняття християнства” в музеї історії міста Кам’янське 26 липня 2023 р. стала найвагоміша подія в історії України, яка визначила цивілізаційний вибір нашої держави – хрещення України-Руси. Учасники зустрічі за допомогою музейних предметів, фото та відеоматеріалів, а також розповіді наукового співробітника Ольги Мащенко згадали чому, коли і як відбулося прийняття християнства візантійського обряду і як це вплинуло на нашу історію та формування національної ідентичності.