В Музеї пройшло музейне свято присвячене 209-й річніці від дня народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, мислителя, пророка.

Незважаючи на ракетні обстріли та тривоги, музейне свято, присвячене 209-й річниці від дня народження великого українського поета, художника, мислителя, пророка Тараса Шевченка з великим успіхом пройшло в Музеї історії міста. “Та не однаково мені”, – ці строчки з поезії Кобзаря стали основним меседжем свята. Гостей привітали начальник відділу культури Департаменту з гуманітарних питань Наталія Ілларіошина, настоятель парафії Преображіння Господнього УГКЦ о. Ігор (Пагулич). Звучали твори Тараса Шевченка у виконанні декламаторки Марії Гончар, які не залишили байдужими молодь – основну аудиторію свята. Родзинкою стали унікальні козацькі пісні у виконанні етногурту “Співаночки” Кам’янського фахового музичного коледжу ім. Мирослава Скорика (керівник Анжела Галина) у супроводі старовинного струнного смичкового музичного інструменту – ліри. Своєю виконавською майстерністю гостей вразило тріо бандуристок (керівник – Мадлена Рехвіашвілі). Молодь охоче підтримала флешмоб, започаткований воїном ЗСУ Олександром Ратушняком і долучилась до читання поезії Т. Шевченка.