В музеї історії міста з великим успіхом проходить виставка живопису та графіки “Передчуття VS Почуття”

В музеї історії міста з великим успіхом проходить художня виставка живопису та графіки двох талановитих художниць з Дніпропетровщини «Передчуття VS Почуття». Дві сестри – Олена Телятник та Лілія Фесівська, чиї роботи представлені в експозиції, мешкають у Кривому Розі. Олена Телятник свої твори називає життєписом від 2014 року і до повномасштабного вторгнення: «Кожного дня те, що мене бентежило, потім було втілено на окремому полотні – це і радощі, і смуток, і біль. Відтак кожна картина – це прожитий місяць, день, рік», – розповіла художниця.. Представлені роботи написані акриловими фарбами, прозорою олією та у авторській техніці об’ємної вибірки з фарби із перлинними вкрапленнями акрилового контуру. Основний меседж робіт Лілії Фесівської, який вона відправляє глядачу, це передчуття. Передчуття Великої війни, трагедії  для України. В лініях і кольорі виражені її біль і смуток, відчай і намагання зупинити неминуче. Художниці неначе ведуть образний діалог між собою, намагаючись віднайти  відповіді на одвічні питання війни та миру.