В музеї історії міста 25 березня 2024 року відбулися уроки історії для молоді “Наш Крим”

Наш Крим
25 березня 2014 року, було захоплено останній військовий підрозділ України в Криму, що героїчно тримав оборону – морський тральщик ВМС “Черкаси”, а Автономна Республіка Крим і Севастополь повністю стали окупованими ЗС РФ. Окупація, як відомо, триває й по сьогоднішній день. В музеї історії міста цього дня відбулися уроки історії для молоді, які відкрилися переглядом документального відеосюжету від 26 березня 2014 р. про події десятирічнрї давнини, що відбувалися фактично на наших очах. Студенти Кам’янського вищого професійного училища пересвідчилися в тому, що Крим упродовж усієї своєї історії, знаходячись, на перехресті шляхів та цивілізацій, упродовж тисячоліть був вузлом стратегічних інтересів різних народів та держав. Зацікавлення у студентів викликали епізоди, пов’язані з українським чинником у розвитку Криму, депортацією кримських татар, передачею півострова до складу України та внесок українців у його розвиток, а також хронологія подій 2014 р.