Головна зберігачка фондів Музею Ганна Крамаренко взяла участь у тренінгу для працівників українських музеїв, організованому ЮНЕСКО у Львові

Головна зберігачка фондів Музею історії міста Ганна Крамаренко взяла участь у тренінгу для працівників українських музеїв, організованому ЮНЕСКО, що відбувся 7-29 лютого у Львові. Понад 50 експертів з усіх куточків країни пройшли інтенсивне навчання на тему збереження колекцій, цифровізації сховищ та готовності до надзвичайних ситуацій.
Спеціалісти музейної справи обмінювалися досвідом і відпрацьовували нові навички, зокрема щодо оцінки ризиків і рішень у надзвичайних ситуаціях. ЮНЕСКО залучила партнерів з Getty Conservation Institute, #MuséeduLouvre, #Beirut #ArcheologicalMuseum та #SmithsonianCulturalRescueInitiative, щоб досвідчені міжнародні експерти могли поділитися найкращими практиками зі своїми українськими колегами.
Музей історії міста Кам’янське висловлює глибоку подяку організаторам за можливість посилити свою кваліфікацію у такий важкий для нашої країни час та долучитися до світового досвіду збереження культурної спадщини!