День неспішного мистецтва

День неспішного мистецтва або Slow Art Day – міжнародна акція, яка за 10 років завоювала увагу любителів мистецтва на 7-ми континентах, цьогоріч уперше прийшла до Кам’янського. 10 квітня о 15:00 Музей історії міста  Кам’янське  запрошує на одну годину неквапливого споглядання мистецького твору – картини Ореста Скопа «Кам’янський Мамай», створена художником у 2008 р. Внутрішня розмова з твором мистецтва не передбачена для поспіху. Тому, провівши кілька годин у музеї, квапливий відвідувач здебільшого виходить стомлений, без тих можливих осяянь, які ми часом відчуваємо при знайомстві з певними творами мистецтва.
     Під час чи після оглядання картини відвідачі  матимуть можливість поділитися з іншими своїми спостереженнями та переживаннями під час акції. В останні роки у нашому швидкісному світі тенденція зупинитися і зосередитися на моменті здобуває дедалі більшої популярності:  зосередитись на моменті, бути щасливими тут і зараз, незважаючи на складний контекст нашої життєдіяльності.