до П’ятої річниці Революції Гідності

Інформація для сайту про тематичний вечір 20 лютого 2019 р.

до П’ятої річниці  Революції Гідності

20 лютого в Музеї історії міста відбувся тематичний вечір до П’ятої річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті  Героїв  Небесної Сотні.

Відкриваючи захід, директор  музею Наталія Буланова запропонувала вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та направити делегацію у складі представників Камянської міської ради, ГО»Патріот» для покладання квітів до меморіального комплексу на Майдан Героїв.

Учасники заходу – заступники директорів шкіл з виховної роботи мали можливість через сприйняття фотодокументальних свідчень представлених на музейній виставці  «Три революції в історії незалежної України» згадати події, що п’ять років тому змінили Україну та нас українців.

Під час екскурсії своїми спогадами поділилися і учасники Майдану, а саме Сергій Петренко, Костянтин Писаренко, Володимир Криворотенко та Юрій Нороха.