Екскурсія-квест «Таємниці українського літа: свято Купала»

7 липня об 11:00 Музей історії міста запрошує на екскурсію-квест «Таємниці українського літа: свято Купала». Упродовж екскурсії-квесту відвідувачі поринуть у звичаї та обрядовість українського народу, а дивлячись на те, що саме 7 липня давньоязичницьке свято молодості, краси та самоочищення –Купала, ще й дізнаються чи згадають про купальські обрядові дійства. Це і віночки, що плели дівчата та пускали по річці, і велике вогнище, через яке стрибала молодь, пошуки цвіту папороті, масові танці та ігри.

В самому ж музеї, в ході екскурсії-квесту відвідувачам буде запропоновано прикрасити  купальське гільце стрічками, озвучити куплет з купальської пісні, а ще сплести справжній віночок з купальського зілля, яке за народними уявленнями саме цього дня набуває надзвичайних чарівних, цілющих властивостей. Тож чекаємо вас в Музеї історії міста Кам’янське.      Квитки в касі музею