Круглий стіл “1972 рік – День молоді у Дніпродзержинську”

У 2022 році виповнюється 50 років з часу масових заворушень у Дніпродзержинську, що відбулися на день молоді 25 червня 1972 року. Як відомо, тоді в машині міліції під час пожежі трагічно загинуло троє людей, що викликало хвилю обурення місцевих мешканців. Цей протест вилився в погроми адмінбудівель, силовий розгін, судові вироки. І, звичайно, за традиціями радянської системи щодо інциденту проводилася інформаційна блокада.
Музей історії міста Кам’янське запрошує на круглий стіл «1972 рік. День молоді у Дніпродзержинську. Причини та наслідки заворушення», що відбудеться 24 червня 2022 року о 15 год.    І Задля створення максимально виваженої картини і аналізу тих подій запрошуємо усіх, хто щось знає чи пам’ятає про заворушення 1972 року надати інформацію музею.
Просимо звертатись за адресою: пр. Свободи, 39 (з понеділка по суботу з 9 до 16 год.).
Будемо вдячні за співпрацю.