Літня школа гідів “Історія навколо нас” Перші підсумки

Заняття у Літній школі добігають кінця й можна підвести перші підсумки. По-перше, за час навчання учасники оволоділи знаннями з історії краю й отримати практичні навички щодо створення та проведення екскурсій. Проведення практичних занять здійснювалося за інноваційною методикою у формі віртуальних та реальних екскурсій, квестів, воркшопів, виконанні творчих завдань тощо. І ця методика себе виправдала. Свідченням цього стало те, що практично жоден з учасників Літньої школи не відсіявся (за виключенням тих, хто повернувся до рідних міст, поки що це всього кілька осіб).
По-друге, маємо сформований колектив однодумців, об’єднаних прагненням до нових знань. І по-третє, заняття, що відбулося 30 вересня, засвідчило, що час у Літній школі був витрачений недаремно. Цього дня відбувся перший публічний захист стартапів, підготовлених учасниками Літньої школи. Три проєкти, авторами яких стали Анастасія Базюлькіна, Вікторія Балабас та Вікторія Василенко, були присвячені історичній спадщині Лисичанська, Бахмута і Гірського, нещадно знищеній рашистами. Але важливо зберегти візуалізацію цих пам’яток для майбутнього відродження після Перемоги України, на що й були направлені проєкти. Дуже перспективний стартап Миколи Охріменка (Харків) був присвячений створенню мобільного додатку для подорожей. Дар’я Пруднік, Софія Пастух та Юлія Василенко присвятили свої проєкти Кам’янському. ВІтаємо гідів з блискучим захистом своїх ідей!
Підтримати наших випускників можна вже на наступному занятті – 4 жовтня 2023 р. о 14 год. у Музеї історії міста.
«Culture Helps / Культура допомагає» – це проєкт, що
співфінансується Європейським Союзом у межах спеціального
конкурсу пропозицій для підтримки українських переміщених
осіб та українського культурного та креативного секторів. Проєкт реалізовується Інша Освіта (UA) та zusa (DE).
Інша Освіта
community/