Музейна КіноПлатформа напередодні Дня українського кіно

9 вересня 2022 р. Музей історії міста запрошує на перегляд української історичної драми «Поводир».
Сюжет фільму занурює глядача в події, які відбулися в Україні 90 років тому. Індустріалізація, колективізація, культурна революція проголошені радянською владою безжально руйнували традиційний український світ, нищили носіїв українського світогляду та культури.
Режисер Санін торкнувся найтрагічнішої сторінки української історії – голодомору 1932-1933 років та репресій.
Саме на тлі соціогуманітарної катастрофи українського народу і
розгортається життя героїв фільму, в якому переплітаються любов, дружба, зрада, байдужість, смерть.
Фільм, насичений проникливими діалогами, зворушливими сценами, автентичним фольклором, органічно вплетеними музикою та співом, живописними краєвидами, викликає сильні почуття та спонукає перейнятися
усім, що відбувається на екрані.
Початок сеансу о 14.00 год.
Вартість квитка 20,00 грн.