Музейна кіноплатформа

Клуб шанувальників українського кіно «Музейна КіноПлатформа» розпочинає демонстрацію українського драматичного серіалу-епопеї режисера Аркадія Непиталюка «І будуть люди…». Історична сага за одноіменним романом Анатолія Димарова через призму життя звичайних людей показує турбулентні етапи 1901 – 1930 років в Україні – першу світову війну, революцію, захоплення влади більшовиками, репресії і голодомор. Герої фільму живуть на Полтавщині у звичайному українському селі. І кожен з них по своєму, з точки зору саме його правди, зустрів зміни, що відбулися у суспільстві. Але всіх їх об’єднує одне – бажання жити, любити, знайти своє місце у новому історичному вимірі.Фільм складається з 12 серій, присвячених окремим героям саги, названих за їх ім’ям.10 квітня 2021 р. відбудеться показ 1-ї серії «Свирид і Олена» (1901 р.) та 2-ї «Тетяна» (1917 р.). Початок сеансу об 11.00 год.,Квитки в касі музею: вартість – 10.00 та 20.00 гривень.