Музейна КіноПлатформа

3 грудня 2021р. о 15 годині відбудеться  демонстрація художнього фільму «Кайдашева сім’я»,  знятого   за мотивами  однойменної  повісті Івана Нечуя-Левицького. Режисер  та   сценарист – Володимир   Городько.

В основі  сюжету кінострічки –  життя української родини в усьому його різноманітті.  Вона   спонукає замислитися над складнощами родинних стосунків, дарує яскраве і незабутнє видовище  традицій українського села з колоритними українськими обрядами та народними піснями,  привертає увагу чудовою грою акторів,   зокрема  Богдана Ступки, виконавця ролі старого Кайдаша.

Символічно, що одна з  перших  презентацій фільму відбулася на початку 90-х років ХХ ст. в нашому музеї, за участі режисера фільму Володимира Городька,   одного  з авторів   аудіовізуального  ряду  інноваційної   музейної експозиції.

Квитки в касі музею. Вартість – 10 та 20 грн.