Музей вихідного дня

Музейна КіноПлатформа запрошує 12 грудня об 11.00 годині на засідання кіноклубу «Відродження», присвяченого 150-й річниці від дня народження українського письменника Василя Стефаника.

В програмі демонстрація документального фільму і аудіо прослуховування новели «Новина».

Документальний фільм «Василь Стефаник» розповідає про життя і творчість непересічної людини, великого новатора, яскравого представника експресіонізму в українській літературі.

Василь Стефаник вважається майстром психологічної прози.Його твори приковують  до себе увагу детальним зображенням найменших порухів людської душі. Яскравим прикладом цього і є новела «Новина», яка базується на реальних  подіях. що мали місце у голодному 1898 р. в мальовничому покутському селі Трійця. Це один з найбільш вражаючих силою художньої правди творів Василя Стефаника.                                           Квитки в касі музею