Музей запрошує на відкриття 23 серпня 11:00 художньої виставки “Творчість єднає”

23 серпня об 11 год. у Музеї історії м. Кам’янське відбудеться відкриття художньої виставки, присвяченої Дню Незалежності України, «Творчість єднає». Цього разу Музей об’єднає навколо себе творчість митців як з нашого міста, так і тих, хто змушений був покинути свої домівки через війну. Проте творчість не має меж у просторі і часі, тому у виставковій залі музею поєднали свої твори як професійні художники, (відомі далеко за межами міста Олександр Чегорка та Сергій Бабіч), так і майстри декоративно-ужиткового мистецтва. Чільне місце займають твори майстра з Бахмута Костянтина Діденка, який з 1980-х років почав вишивати і нині продовжує цю близьку серцю справу.

Таким чином виставка «Творчість єднає», на якій представлені твори живопису, графіки, а також вишивка, декоративні віночки ,дідухи тощо, є своєрідним літописом сучасного творчого життя нашого міста, поєднуючи у собі і урбаністичні мотиви, і народні, що сягають глибини віків.

Тож запрошуємо всіх 23 серпня до музею на відкриття виставки.