Музей історії міста Кам’янське оголошує конкурс дитячої творчості “Козак Мамай та його пісня”

Музей історії міста Кам’янське оголошує Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Козак Мамай та його пісня», який проводиться вже сімнадцятий рік поспіль. Але, незважаючи на поважний вік, щороку дитячі твори, надані на конкурс, вражають своєю оригінальністю та майстерністю виконання.

Основними завданнями конкурсу є сприяння національно-культурному та духовно-естетичному розвитку юного покоління, формування почуття національної гідності та стимулювання розвитку творчих здібностей, а також створення умов для презентації творчого потенціалу дітей.

З початком війни росії проти України учасники конкурсу рефлексують на воєнні події, осмислюючи у своїй творчості тему війни і боротьби українського народу з агресором. Тому образ козака Мамая сьогодні актуальний, як ніколи, адже козак-захисник – це кожен воїн ЗСУ, який обороняє нас від ворога. Це тисячі людей, які залишились без своєї домівки, але тримаються думками за наш спільний дім – Україну.