Музей історії м. Кам’янського запрошує на науково-пізнавальну виставку “Зоопарк під мікроскопом””

З 10 по 26 листопада 2023 р. у приміщенні Музею історії містаКам’янське для кам’янчан та гостей міста працюватиме науково-пізнавальнавиставка ТАЄМНИЧИЙ СВІТ ЧЕРЕЗ 30 МІКРОСКОПІВ «ЗООПАРК» ПІДМІКРОСКОПОМ».Через окуляри трьох десятків мікроскопів дорослі та діти зможутьпізнати світ маленьких істот: від бактерій і планктону до комах. Відвідавшивиставку, діти зрозуміють наскільки захопливою може бути біологія, а такожосягнуть більш глибоко питання важливості дотримання правил особистоїгігієни.На виставці можна буде побачити:

– Найменшу тваринку на планеті Земля (тоншу за людську волосину);

– Планктон, який живе в річках та озерах;

– Биття серця у планктонних ракоподібних;

– Ракоподібних, які жили на планеті разом з динозаврами;

– Мікро тварин, які побували в космосі та виживають при – 270 С°;

– Інфузорію, Дафнію, Гідру тощо;

– Різноманітних комах;

– Рух в рослинній клітині;

– «Живі» кристали з рухливими доменами;

– Вуха Коника в передніх ногах;

– Мікроскопічний зоопарк;

– Золотий пісок, який залягає в надрах України.

Ціна квитка:для дорослих і дітей – 200 грн.,для груп дітей:- від 10 до 20 осіб – 150 грн.- більше 20 осіб – 120 грн.

Довідки за тел.: 098-698-26-00