Напередодні відзначення 210-ї річниці від дня народження Т. Шевченка в Музеї відкрилася виставка факсимільних робіт Т.Г. Шевченка

Напередодні відзначення 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в Музеї історії міста відкрилася виставка факсимільних репродукцій Т. Г. Шевченка й відбулася презентація документального фільму “Шевченко. Мозаїка малярства”. Генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус, який взяв участь у презентації, розкрив маловідому широкому загалу мистецьку складову творчості українського генія. Під час презентаціїт були продемонстроваані твори Тараса Шевченка за допомогою відеопроєкцій. Їх розділили на 7 частин: дебют, серія «Притча про блудного сина», я рисую тепер Україну, у казахських степах, портрети, автопортрет, біблійні і міфологічні сцени «Телемак – Діоген». Експозиційний блок, представлений у музеї, до 1 квітня 2024 р. стане своєрідним місцем для рефлексій над творами Шевченка, щоб кожен, хто відвідає експозицію, сформував власну думку про його мистецтво.