На День українського добровольця в Музеї пройшла екскурсія для молоді по виставці “Україна. Ціна Перемоги”.

На День українського добровольця в Музеї історії міста пройшла екскурсія для молоді по виставці “Україна. Ціна Перемоги”, під час якої відбулася зустріч з батьком загиблого 19 червня 2014 р. учасника російсько-української війни Віталієм Мосьпаном – Олексієм Григоровичем. Говорили про ціну Перемоги України, шлях до якої довгий і тяжкий, про пам’ять, що живе всередині кожного і визначає життєвий вибір в кожну конкретну хвилину. Лише відрефлексона та усвідомлена пам’ять стає нашим досвідом та міцним фундаментом, а не кривавою раною.