На честь Дня Європи в музеї пройшов відеоурок “Україна – брама Європи”

На честь Дня Європи, що відзначається щороку у травні, 22 травня 2024 р. в Музеї історії міста Кам’янське пройшов відеоурок «Україна – брама Європи»  для учнів Вищого професійного училища. Під час уроку здійснено історичну подорож від часів Трипільської культури індоєвропейців до сьогоднішньої незалежної України. Впродовж багатьох століть наші землі знаходилися на географічному та історичному перехресті європейського і азіатського, християнського і мусульманського світів. Багато разів Україна та її народ рятували Європу від монголо-татарської навали, османського та нацистського поневолення. А нині стали щитом для всієї Європи від зазіхань рф – держави-терориста. Відеопоказ супроводжувався розповіддю про найвизначніші події, зокрема, переможні битви князів київських і козацького війська, про видатних діячів української історії, зокрема Ярослава Мудрого, Івана Виговського, Пилипа Орлика, Михайла Грушевського, діячів науки і техніки, культури, розробників новітніх технологій І.Сікорського, про видатну українську співачку С. Крушельницьку тощо. Представлена кінохроніка становлення та захисту незалежної України 1917, 1991 рр. та воєнного сьогодення із вшануванням захисників нашоїдержави.