Нещодавно фонди Музею поповнилися новим експонатом

Атрактивне поповнення фондів
Нещодавно  фонди Музею історії міста Кам’янське поповнились новим експонатом. Цього разу до нас завітала Марія Квак, яка передала кларнет, що належав її чоловікові – Вікторові Кваку. Любов та хист до музики були родинною рисою Кваків, що переходила від діда до сина і до онуків. Дядько Віктора Васильовича, Квак Микола Григорович, довгі роки був директором  п’ятої музичної школи. Віктор отримав музичну освіту в цій же школі. Обравши професію лікаря-епідеміолога, він не полишив заняття музикою, граючи в естрадному оркестрі під час концертів, демонстрацій, виступів на різних тогочасних міських та обласних заходах. З вісімнадцяти років Віктор Квак грав в естрадному ансамблі на літній сцені міського парку відпочинку естрадного оркестру Палацу культури металургів (на фото 1962 р.). Нині родинна реліквія знайшла гідне місце в колекції нашого Музею.