Інтерактивна екскурсія по виставці: «Українське весілля. Не на рік, а на вік»,

13 грудня 2020 р. об 11.00 Музеї історії м. Кам’янське запрошує бажаючих на інтерактивну екскурсію по виставці: «Українське весілля. Не на рік, а на вік», яка створена на базі матеріалів, що зберігаються в фондах музею  та познайомить з основними етапами та складовими українського весільного обряду корінних жителів Наддніпрянщини – етнічних українців; з трансформаціями, яких він зазнав під впливом урбаністично-індустріальних соціально-економічних процесів та його відродження в умовах незалежної України. Тематичні картини, весільні світлини, документи про реєстрацію шлюбу мешканців Дніпродзержинська (Кам’янського) різних років, фрагменти побуту та поштові листівки  поч. ХХ ст. з ілюстраціями життя українського села, весільна атрибутика різних років викликає інтерес у поціновувачів минулого та традицій предків і є не тільки важливим чинником формування української національної ідентичності, а й дає змогу творити яскраве, колоритне, цікаве майбутнє на самобутній основі.

Екскурсія, що відбувається із залученням інтерактивних засобів (ігрових елементів (квест), загадок, перегляду відеофільму з історії українського національного костюму «Спадок”), надасть можливість відвідувачам стати безпосередніми учасниками цього дійства та зануритися у світ українських обрядів та традицій.