14 березня 2024 р. в Музеї було проведено Вечір пам’яті полеглого воїна, капітана Сил спеціальних операцій ЗСУ Йосипа Аровича

14 березня 2024 р., у День українського добровольця, в Музеї історії міста Кам’янське до 28-річниці з дня народження полеглого воїна, капітана Сил спеціальних операцій Збройних сил України Йосипа Аровича (17.03.1996 –30.12.2022) було проведено Вечір пам’яті. Відвідувачі дізналися про життєпис Йосипа з нотаток його щоденника, особистих фотографій та відео. Як гартувалась особистість героя, зокрема в дитинстві та під час навчання у Дніпродзержинському професійному ліцеї, який шлях він пройшов у 2014 році, щоби будучи 18-річним юнаком, стати добровольцем-десантником. Як присвятив своє життя військовій справі, хоч мріяв бути журналістом, але російсько-українська війна, спалахнувши 2014року, перекреслила безліч мрій українців, зокрема і мрію Йосипа… Тому, для порятунку країни, він обрав шлях воїна, вирушив у зону бойових дій. Невпинно навчаючись військовій справі і постійно вдосконалюючи свої навички він став неперевершеним командиром. Капітан ССО Йосип Арович був завжди попереду, завжди йшов у бій зі своїми побратимами, завжди на вістрі списа Збройних сил України у найскладніших операціях! Незважаючи на поранення, він якомога швидше повернувся у стрій, щоби дати відсіч кратно переважаючому ворогу, котрий невпинно сунув на м. Мар’їнка. Його бойові звитяги, та неперевершений професіоналізм, були неодноразово відмічені командуванням. 30 грудня 2022 р. капітан Йосип Арович вирушив у свій останній бій…Капітан ССО Йосип Арович, учасник АТО, випускник Одеської військової академії 2020 року, нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІ (посмертно) та ІІІ ступенів, орденом Данила Галицького та іменною вогнепальною зброєю. На честь воїна у місті Кам’янське названо одну із вулиць. Відвідувачі пам’ятного заходу мали змогу почути спогади близьких і рідних, а також тих, хто знав Йосипа особисто.