15 квітня 2024 р. в Музеї для молоді з Вищого професійного училища було проведено урок-презентацію “На захисті України”

Нещодавно, 15 квітня 2024 р., у Музеї історії міста, побувала молодь з Вищого професійного училища.  Для них було проведено урок-презентацію “На захисті України”, метою якого є  формування знань про перебіг подій війни росії проти України (2014 – н.ч.), геноцидної за своєю сутністю. Під час уроку відбулася зустріч з воїном ЗСУ, учасником АТО, снайпером Володимиром Байдужем та волонтером Юрієм Норохою. Вчитель історії та майстриня Наталія Стороженко подарувала їм власноруч вишиті ікони – обереги на шляхах війни.