16 травня до Дня вишиванки в музеї відбувся інтерактивний урок-екскурсія “Таємниці бабусиної скрині: вишиванка”

16 травня до Дня вишиванки у Музеї історії міста Кам’янське відбувся інтерактивний урок-екскурсія “Таємниці бабусиної скрині: вишиванка”, на який завітали найменші відвідувачі з приватного дитячого садка “Малюк вдома”. Діти дізналися про історію виникнення свята і його традиції та особливості створення вишиванки, від утворення ниток і тканин, до значення вишитого хрестика на сорочці.  А також стали учасниками цікавих конкурсів “Розмалюй Україну” та “Вишиваний танок”. Сподіваємось, що нова активність, розроблена співробітниками Музею історії міста Кам’янське, зацікавить й інших юних відвідувачів віком до п’яти років.