2 грудня 2023 р. в Музеї історії міста презентовано мистецький проєкт ГО “Ліга вільних художників”

2 грудня 2023 р.  у Музеї історії міста  презентовано  мистецький проєкт  ГО «Ліга вільних художників «ARS ALTERA» «ПОСТ МОСТ 5», який виник й раніше експонувався у Маріуполі.  Міжнародний статус події надав відеомост з Австрією та Німеччиною, який об’єднав художників та шанувальників їхньої  творчості, які суботнього дня зібралися в музейній залі. Символічно, що відкриття розпочалося з мовчання в пам’ять про загиблих мешканців Маріуполя, про полеглих захисників  України, завдяки жертовності яких сьогодні  продовжується життя, незважаючи на воєнне повсякдення. Велику роботу з організації виставки було проведено членом НСХУ Олександром Малаховським, який перехопив естафету в реалізації проєкту від Олени Українцевої, яка нині перебуває в Німеччині.  Приємно, що на вернісаж відвідав заступник міського голови Маріуполя Сергій Орлов,  а також маріупольські художники, що наразі мешкають у різних містах: Ганна Торкаєнко, Наталя Констанська, Алла Кучма, Валерія Самусєнко.  Проєкт підтримали митці з Кам’янського  Сергій Бабіч, Іван Харітонов, Алла Михальчук, Кривого Рогу – Олена Телятник, Києва – Володимир Чернявський.