20 червня в Музеї відбудеться персональна виставка живопису Алли Михальчук “Подорож з фарбами: зустріч через 10 років”

20 червня  в М узеї історії міста відбудеться відкриття  персональної виставки відомої художниці, лауреатки  міського конкурсу «Кам’янське мистецьке перевесло»  2019 р., Алли Михальчук «Подорож з фарбами: 10 років потому».  Це своєрідне підведення  підсумків  творчого шляху художниці за минуле десятиліття.  Символічно, що персональна виставка Алли Михальчук, як і десять років тому, відкривається в Музеї, але вже в  іншому експозиційному  просторі.  Під час відкриття виставки відбудеться безпрограшна лотерея на підтримку ЗСУ, учасники якої отримають на згадку  про  зутріч з художницею календарі, листівки чи навіть невеликі твори.
Запрошуємо всіх бажаючих. Початок о 16 год.
Вхід вільний.