26 лютого, у День спротиву окупації АР Крим та міста Севастополь, в Музеї пройшов історичний екскурс “Шлях Криму”

Наш Крим. Сьогодні, 26 лютого, у День спротиву окупації АР Крим та міста Севастополя, в Музеї історії міста говорили про історичне минуле цієї окупованої частини України з молоддю, яка завітала на історичний екскурс “Шлях Криму”. Півострів був приєднаний до російської імперії вперше у 1783 р. Насправді це було “принуждение к миру” Османської імперії. Право сили, яким наш північний сусід скористався у 2014 р. Складно у рамках обмежерного часу музейної педагогіки висвітлити історію Криму, але основні акценти були зроблені. Сьогодні це входження Криму до складу України і боротьба його жителів з російською агресією, що й стало основним меседжем для відвідувачів.