25 листопада 2023 року, в День пам’яті жертв Голодоморів в Україні, Музей відвідали представники Ради молоді міста

25 листопада 2023 року, коли в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодоморів, Музей історії міста Кам’янське відвідали представники Ради молоді. Захід розпочався з кураторської екскурсії по виставці “Де серп і молот, там смерть і голод”, яку провела Ольга Мащенко. Потім молоді мешканці міста запалили свічки Пам’яті на примузейній території біля пам’ятного знаку Жертвам Голодоморів, вшанувавши їх хвилиною мовчання. Захід завершився в кінозалі музею демонстрацією художнього фільму “Ціна правди”, заснованого на реальних подіях. Дякуємо Раді молоді за організацію заходу та співпрацю.