29 грудня 2023 року. Різдво Христове в Музеї.

Різдво Христове в музеї
Сумно й урочисто одночасно пройшло традиційне святкування Різдва Христового в музеї історії міста в суботу,  29 грудня 23 р. Заслужений майстер народної творчості України Наталка Рибак провела традиційний майстер-клас з плетення Дідуха, до якого долучилися діти та дорослі. Цей символ Роду українського буде зберігатися в музеї до наступного Різдва. Звучали українські колядки у виконанні гурту “Українська мрія”. ВІдкрилася художня виставка “Різдво Христове-2024”, на якій представлені роботи Іоанни Гладкої, Володимира Сорочана, Алли Михальчук та інших художників. Загалом лаконічна, але виразна тематична експозиція, доповнена предметами побуту кам’янчан привернула увагу відвідувачів. З нею можна познайомитися до 18 січня 2024 р. Звучала поезія у виконанні відомої української декламаторки Марії Гончар, що наповнювала душі теплом і вірою.