29 лютого 2024 р. в Музеї відбувся літературний вечір поезії і спогадів Василя Стуса

“Стус – трагічний, величний і вічний”, з такою назвою в Музеї історії міста 29 лютого 2024 р. відбувся літературний вечір поезії і спогадів Василя Стуса. У музейному кінозалі того дня зібралися шанувальники поезії різного віку, переважна частина серед них належала молоді. Генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка, кандидат фіілологічних наук ділився з аудиторією щемливими спогадами про батька – Дмитра Стуса й читав поезію, яка сьогодні актуальна, як ніколи. Читана поезія звучала також у виконанні відомої декламаторки Марії Гончар. Серед уроків Василя Стуса, які він залишив своєму синові і нам всім – це урок любові, один з найскладніших під час війни росії проти України. Але це той урок, який дозволяє нам у найбільш темні часи залишатися людьми.