7 січня 2023р. в Музеї відбувся традиційний Різдвяний вечір

7 січня 2023 р. в музеї історії міста відбувся традиційний Різдвяний вечір. Святкове дійство розпочалося з майстер-класів, під час яких відвідувачі долучилися до плетення Дідуха та різдвяної зірки під керівництвом майстрів з Петриківки Наталії Рибак та Юрія Фесака. Виготовлені власноруч атрибути Різдва зайняли своє місце в експозиції. Гостей привітали зі святом Різдва Христового о. Ігор Пагулич) – настоятель парафії Преображіння Господнього УГКЦ, який у своїй промові розкрив онтологічну сутність Різдва та його значення для Перемоги України у цій війні, та Наталія Ілларіошина, завідувач відділу культури. Звучали традиційні колядки у виконанні петриківського колективу “Полум’яна квітка”. Родзинкою вечора стали вертепи – від вокального колективу Будинку дитячої творчості “Диво” та парафії Преображіння Господнього УГКЦ. Дякуємо всім, хто святкував Різдво разом з нами, долучився до збирання коштів ЗСУ (невелика сума – всього 950 грн передана волонтеру Юрію Норохі на потреби воїнів).
Христос ся рождає! Славімо Його!