8 червня в Музеї пройшла інтерактивна екскурсія “Козацького роду” для учнів Ліцею №2, літнього табору “Водограй”

8 червня до Музею історії міста Кам’янське завітали учні Ліцею № 21 дитячого літнього табору «Водограй» на інтерактивну екскурсію «Козацького роду».
Діти ознайомились з козацьким життям, звичаями та правилами перебування на Січі. Екскурсія мала багато цікавих інтерактивних моментів у вигляді завдань, загадок, вікторин, через які учасники краще сприйняли матеріал, пройшли обряд посвяти в козаки, намалювали козака-захисника українських земель, проаналізували макет козацького зимівника, в кінці закріпили пройдений матеріал вікториною.